Kontakt

Prodos spol. s r.o.
Stupkova 982/10
779 00  Olomouc

IČ: 00544949
DIČ: CZ00544949

+420 585 420 393

svar@prodos.eu
www.svarujte.cz

Kukla ServoGlas 5000X AutoLift - PRO

Kukla ServoGlas 5000X AutoLift - PRO
Kukla ServoGlas 5000X AutoLift - PRO
Výrobce: SERVORE Co., Ltd.
Katalogové číslo: 17912645
Termín dodání :
7 dní
Externí sklad
5 230,23 Kč s DPH / ks
5230.23
Samostmívací svářečská kukla ServoGlas 5000X Autolift

- Moderní robustní design a přitom velmi lehká kukla
- Lepší výkon i při nízkých ampérech, vysoká rychlost ztmavení
- Patentovaná technologie senzorů
- Patentovaný automatický odklápěcí systém Autolift

SERVOGLAS 5000X je revoluční kuklou, která Vám umožňuje svařovat, řezat i brousit bez nutnosti sundat kuklu z hlavy. Vaše práce tak bude o poznání snadnější a hlavně bezpečnější.

Lepší ochrana díky čirému nárazuvzdornému hledí umožňujícímu řezat a brousit, dvouvrstvá ochrana při zapáleném oblouku. Lepší výkon v nízkých ampérech a díky skvělé reakční rychlosti. Jasnější, čistší a vyvážený pohled na místo svaru díky technologii X-View. To je jedinečný balíček profesionální ochrany a pohodlí, který Vám tato kukla nabízí. Jasná volba.

Technologie X-view Vám zajistí ostřejší a jasnější pohled na svar. Blesková spínací rychlost 1/25 000s (0,04 ms) a patentovaná technologie Inner Sense™ dodává uživateli absolutní spolehlivost, a to i při velmi nízkých ampérech u svařování metodou TIG. Kukla 5000X Autolift je ideální pro práci v náročných a špatných světelných podmínkách, bez nutnosti použití dalších ochranných brýlí či masek.

Automatický dotykový systém Autolift je dokonalým spojením pohodlí a funkčnosti. Přední část přilby drží během svařování bezpečně na svém místě. Jakmile stisknete tlačítko, mechanismus Autolift přední část kukly hladce zvedne a poskytne Vám tak široký a otevřený výhled na pracoviště v rozsahu plných 180°. Odkryje se vyměnitelné nárazuvzdorné čiré hledí, díky kterému můžete brousit či řezat, a to bez nutnosti dalších ochranných prvků, ale především bez toho, abyste museli pohybovat s kuklou na hlavě.

Kukla 5000X Autolift vyniká svou nenáročností na údržbu a vysokou životností. Má jednoduchý konektor rychlého připojení kabelu řídící jednotky, který Vám proces čištění a údržby kukly velmi urychlí a ulehčí. Stačí odpojit koncovku kabelu z kazety na dobu nutnou pro její údržbu a následně umístit konektor zpět na místo. Pro výměnu předního krycího zorníku a pro vyjmutí kazety stačí jednoduchým cvaknutím otevřít přední rámeček.

Duální senzor a technologie Inner Sense™ zaručují spolehlivé sepnutí i při velice nízkých ampérážích a při práci s extrémně stabilními oblouky typu nízkointenzivních TIG invertorů. Dvoupásmová filtrace světla umožňuje „vyladění“ od rušivého okolního světla a ostatních svářecích pracovišť. Nyní můžete s precizním ovládáním citlivosti, zpoždění i stupně zatemnění svařovat ještě snadnější a pohodlněji.

Výhody kukly 5000X Autolift
Svařujte, řezejte a bruste v jedné kukle. Nikdy si nepřestanete chránit hlavu a oči!
Široké zorné pole eliminuje riziko pádů či jiných nehod. Jeden stisk tlačítka a vidíte vše kolem sebe. Bezpečná a pohodlná práce.
Krycí „brusičský“ zorník je oděru- a nárazuvzdorný, dostupný a lehce vyměnitelný.
Přední panel drží pevně na svém místě. Jakmile je potřeba, zvednutí zvládnete i v rukavicích.

Prostornost díky designu
Kukla 5000X má větší vnitřní prostor než většina kukel. To jejímu uživateli dovoluje mimo jiné například využití ochranné roušky. Vnější design pak napomáhá odvádět zplodiny mimo hlavu svářeče směrem od ní.

Dvojité napájení s detekcí Inner Sense™
Patentovaná technologie Inner Sense™ automaticky a spolehlivě zaznamená zapálený oblouk i při nízkých ampérech a ve složitých podmínkách. Tím, že je oblouk zachycen „zevnitř“, není nutné mít další dodatečné senzory, které jsou u jiných kukel k obdobným funkcím potřeba.

Kazeta typu Z-Slide
Samostmívací kazetu této kukly je možné rozdělit na dvě části. Horní část obsahuje elektroniku („mozek“), zatímco druhá má na starosti filtrační pole. Pokud tedy nastane situace, že se jedna z částí poškodí, je možné ji na sobě nezávisle nahradit. Společnost Servore si zkrátka dává vždy záležet na detailech, a to za účelem ušetřit svým zákazníkům čas, peníze, i námahu.

Technologie X-View
Kazeta s technologií X-View využívá speciální LCD displej, který Vám poskytuje jasnější, čistší pohled téměř z každého úhlu. Speciální elektronika zajišťuje bleskově rychlou reakci zatmavení v pouhých 0,04ms. Díky kompletní ochraně proti UV a IR záření a spolehlivosti všech prvků si vychutnáte větší jistotu při práci, a tedy i její vyšší kvalitu.

Technologie Auto On/Off 'Wear and Weld'
S technologií automatického zapnutí/vypnutí nemusíte pamatovat na zapnutí kukly. Stačí prostě jen nasadit a svářet ('Wear and Weld'). Pro automatické zapnutí a okamžitou reakci je využívána energie jak od baterií, tak ze solárních článků. Baterie obvykle vydrží řadu let. Až však dojdou, jsou snadno vyměnitelné.

Technologie detekce Inner Sense™
Patentovaný systém vnitřního smyslu detekce oblouku spolehlivě rozpozná zapalovaný oblouk i o velmi nízké energii a za obtížných světelných podmínek, čímž eliminuje potřebu dalších senzorů, které mnohé jiné systémy potřebují. Dosáhnete tak dokonalé ochrany i při svařování metodou TIG v malých ampérážích.

Ochrana po celý čas
Vysoká kvalita UV a IR filtrů ve všech samostmívacích kuklách Servore Vás chrání před škodlivým zářením – poskytují lepší ochranu než levnější a horší filtry. Můžete si být jisti, že se Vám dostává té nejlepší ochrany. Nedělejte kompromisy v oblasti kvality nebo nákladů, zvláště ve věcech týkajících se ochrany a bezpečnosti. Budete ji potřebovat. Zasloužíte si ji.

Indikátor slabé baterie
Pro ještě lepší ochranu a spolehlivost upozorňuje na nutnost výměny baterie výstražný světelný signál. Pro Vaše pohodlí jsou používány snadno dostupné, jednoduše vyměnitelné standardní baterie.

Nastavení odstínu zatemnění
Kukla 5000X nabízí plnou kontrolu nad zatmíváním při svařování a je nastavitelná v rozmezí odstínů #9 až #13.

Zpoždění
Kolečkem pro ovládání zpoždění stanovíte přechod ze zatemněného ke světlému stavu kazety. Ideální při stehování nebo při procesech, které drží vysoké reziduální teplo a světlo ve svaru.

Citlivost
Kolečkem pro ovládání citlivosti můžete spolehlivě 'odladit' rušení od ostatních svářečů nebo jiných světelných zdrojů, které mohou ovlivnit Vaši práci. Jednoduché a spolehlivé ovládání, které umožňuje dokonalé přizpůsobení svářeče místním pracovním podmínkám.

RF Sensor
Nový RF senzor pro ještě lepší ovládání vysokofrekvenční citlivosti. Do polohy „H“ přepněte při extrémně nízkých ampérech v metodě TIG (až k 1A) nebo při použití stíněných kabelů a svářeček. Do polohy „L“ přepněte v blízkosti ostatních svářečů, v místech se zvýšeným vysokofrekvenčním rušením, nebo při běžném svařování.

Parametry:
Deaktivovaný filtr - světlý stav: #4
Tmavý stav: #9 až #13
Reakční doba (ze světlého na tmavý stav): 1/25 000 vteřiny (0,04 ms)
Zpoždění přechodu z tmavého na světlý stav: Nastavitelné (0,05 – 0,8 s)
Nastavení pro metodu TIG (nízké ampéry): RF (H) > 1,0 A / RF (L) >10 A
Nastavení citlivosti: Duální senzor "nízká - vysoká"
Napájení: 2x 3V lithiová baterie (CR2032) 2EA - vyměnitelná
Životnost baterie: 3 000 hodin (přibližně); indikátor vybité baterie
Pomocné napájení: Solární články (automatické zapnutí / vypnutí)
Rozměry samostmívací kazety: 110 x 90mm
Rozměry průzoru: 97 x 46mm
Celková hmotnost: 610g
Provozní teplota: -5°C až +55°C
Skladovací teplota: -20°C až +70°C

Dostupnost barevných designů - viz obrázek.

Kukla ServoGlas 5000X AutoLift - PRO

phone +420 585 420 393

Přihlašte se k odběru novinek!

To nejnovější přímo do Vašeho e-mailu.
Informace o zpracování osobních údajů (GDPR).